Në orën 20.45 luhen ndeshjet e Nations League. Belgjika pret në shtëpi Ëales. Vendasit janë favoritë, por futbolli ka treguar se ka surpriza.

Croatia sfidon Denmark, në një 90 minutësh tejet interesant.

Vëmendja do jetë e madhe te Francë-Austri. “Gjelat” nuk po bëjnë ndeshje të mira në këtë kompeticion dhe sot pritet kthesa.

Sfidë tjetër është ajo mes Poland dhe Netherlands. Më poshtë keni rreshtimet:

Wd

[[

]]]]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: