TIRANE

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është duke shijuar në maksimum lidhjen e saj me të dashurin turk, Huseyin Usta. Genta dhe Usta janë të pandashëm nga njëri-tjetrin dhe duken shumë të dashuruar.

Dhe biznesmeni turk ka treguar që është marrëzisht i dashuruar me Genta Ismajlin me gjestin e fundit që ka bërë për këngëtaren. Ai ka bërë tatuazh emrin e këngëtares shqiptare në krahun e tij.

Biznesmeni i bën shpeshherë dhurata luksoze Genta Ismajlit dhe këngëtarja i ndan gjithmonë me ndjekësit e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: