Nuk është hera e parë, por edhe këtë herë e bëri sërish. Britney Spears shtangu mbi 33 milionë ndjekës të saj në Instagram me këtë set fotografish topless.

Por në dallim nga më parë, 39-vjeçarja nuk synonte të tërhiqte vëmendje me foto të nxehta.

Në komentin e saj bashkangjitur fotove, ylli i muzikës Pop gjatë viteve ’90 shpjegoi se ishte shfaqur topples për të shuar të gjitha dyshimet e hedhura në rrjetet sociale se u ishte nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale estetike për zmadhimin e gjoksit apo se ishte shtatzënë.

Topless Britney u shfaq edhe pak javë më parë në një video të postuar po në Instagram. Të veshurit hollshëm, ajo e ka si një mënyrë për të shprehur lirshëm feminilitetin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: