TIRANE

Më 18 qershor Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë. Prej asaj kohe Jonida dhe Besniku kanë ndarë vazhdimisht foto me Emin, por asnjëherë një shkrepje ku t’i dukej portreti i saj.

Vetëm tani Jonida ka vendosur të na prezantojë me të bijën, duke mos i rezistuar tundimit të rrjeteve sociale për të ndarë pamjen e vogëlushes që duket se ka marrë nga të dy prindërit.

“Sonte donim t’ju prezantojmë Emin tonë, e cila ju përqafon shumë. P.S. Besniku sigurisht komenton: E bukur si baba vet”,-shkruan Jonida përkrah dy fotove ku shfaqet duke mbajtur vogëlushen në krah.

 

View this post on Instagram

 

Sonte donim te ju prezantojme me Emin tone e cila ju perqafon shume ❤️?! P.s. Besniku sigurisht komenton: E bukur si baba vet? @besnikkrapi

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: