Pushimet nuk kanë mbaruar për Agustina Gandolfo, e cila ndërsa partneri i saj Lautaro Martinez është i impenjuar në Appiano Gentile me Interin, ende shijon disa ditë me diell dhe det në Sardenjën e bukur.

Sot modelja argjentinase ka vendosur t’u dhurojë ndjekësve të saj një foto të nxehtë. Bikinit zikaltër lanë pa frymë fansat, të cilët nuk kanë hezituar t’i bëjnë reply postimit në Instastory.

Agustina numëron në Instagram 558 postime, sakaq janë plot 971K Folloëers. Modelja zgjedh të ndjekë vetëm 518 persona.

Yyyyyyyy

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: