Michela Persico ndez botën e Instagramit. Në fakt, partnerja e lojtarit të Juventusit, Daniele Rugani ka mahnitur ndjekësit në rrjetet sociale, teksa në fotografinë e postuar shihet që mban bikini të kuqe. Me një trup perfekt, bukuroshja e njohur ka shkaktuar reagimin e shumë fansave në komente.

“Dhe kush është pas meje?” – Shkruan në përshkrim Persico. Daniele Rugani nuk ka luajtur asnjë minutë në ndeshjen e parë të kampionatit mes Juves dhe Sassuolos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michela Persico (@michelapersico)

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: