TIRANE

Fifi ka rrëmbyer tërhequr vëmendjen e të gjithëve pas rënies drastike në peshë dhe postimet e saj në rrjete sociale marrin shumë komente. Pas humbjes së disa kilogramëve, këngëtarja ka ndryshuar edhe stilin e veshjes, duke bërë që në llogarinë e saj në Instagram të mos mungojnë pozat seksi.

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja ishte e ftuar në panel tek “Shiko kush luan”. Shpesh herë Fifi ka treguar se është e dashuruar, por mbrëmjen e djeshme këngëtarja zbuloi e dashurinë për partnerin e saj e ka “gdhendur” në trup, duke e bërë tatuazh “përkëdhelinë” që i bën atij që i ka rrëmbyer zemrën.

Gjatë sfidës “Ndaje ose haje” Fifit iu bë kjo pyetje: “Fifi të shohim në dorë një tatuazh të ri ku shkruhet “Stracciatella”. Na trego sot në “Shiko Kush LUAN” kuptimin e ose ha…”

Fifi vendosi mos të hajë por ta tregojë kuptimin e këtij tatuazhi.“‘Stracciatella’ e thirri atë djalin që unë e kam qejf. Qaq shumë që e du, kam dasht me e ba tattoo”, kështu u shpreh Fifi.

“Xh” e famshme që Fifi ka thënë më herët, e zbulon nëpërmjet instagramit të saj duke patur “follow” vetëm “Stracciatella”-n e saj. Kështu ka zbuluar emrin e tij që është Xhulio.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: