Milan shpreson shumë të rikthehet i madh edhe në Evropë pasi u rikthyen te titulli në Serie A pasi 11 vitesh pritje.

Suksesi i fundit ka bërë që tifozët e Milan të ëndërrojnë për gjera të mëdha ndërsa fansat e shumë nuk ngurojnë për asnjë moment të shprehin simpatinë për ekipin e zemrës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Michela Mazzoleni, bjondja bukuroshe, është një prej tyre, një tifozë e zjarrtë e Milan. Michela ka nisur pushimet dhe nuk harron për asnjë moment të “qeras” fansat e sajë me foto që të lënë pa fjalë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: