Nicolo Zaniolo po kalon një moment fantastik. Goli i tij në “Air Albania” i dhurojë Romës trofeun e Conference League, por as kaq nuk mjaftoi për ta nxjerr nga merkarto. Verdhekuqtë janë të hapur për çdo ofertë që vjen në drejtim të tij por sulmuesi “azzurr” nuk shqetësohet aspak mbi zërat e merkatos, këtë periudhë është shumë i padisponueshëm pasi po shijon disa ditë pushime.

Zaniolo ka pushtuar faqet e para të mediave rozë me disa histori dashurie. Fillimisht u fol për një flirt me Kejdis Bardhi, një parukiere shqiptare, madje u publikuan edhe disa foto të nxehta në një jat, por sipas “Corriere dello Sport”, vajza në fjalë është Sira Schifi, “flaka” e tij e re.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Është pikërisht bukuroshja brune që po i bën shoqëri Zaniolo-s në plazhet e Ponzas.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb