Teksa sot garojnë për Primaret në PD, për të kandidatura për kryetar të Bashkisë së Tiranës, mjeku i njohur Ilir Alimehmeti dhe Belind Këlliçi kanë prezantuar sot partneret. Alimehmeti është paraqitur në një nga qendrat e votimit të PD-së dhe ka hedhur votën bashkë me bashkëshorten e tij.

Ndërkohë, Këlliçi përpos një mesazhi në ‘Facebook’ ka publikuar dhe disa foto ku shfaqet me partneren e tij, vajzën e Artan Shkrelit dhe Ledia Shmakut.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Unë dhe Anna votuam tani për Primaret e Tiranës ♥️
Falenderoj anëtarët dhe simpatizantët që i janë drejtuar qendrave të votimit!
Si primaret dhe shiu kanë kohën. Prandaj mos prisni gjatë! Votoni për t’i dhënë Tiranës një mundësi për ndryshim!
Mirënjohës gjithnjë,
Belind”, shkruan Këlliçi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: