Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj. E cilësuar si një ndër femrat më të bukura të politikës shqiptare, Grida vjen këtë radhë me një pamje të re dhe shumë më ndryshe nga më parë.

Ajo ka vendosur të ndryshojë rrënjësisht ngjyrën e flokëve. Ndonëse jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të zinj, tani duhet të mësohemi me Gridën bionde.

Ish-deputetja ka zgjedhur një ngjyrë të hapur për flokët, që e bëjnë atë të duket edhe më e bukur. Fotot e transformimit të ish-deputetes janë publikuar nga parukieri i saj, Olti Shulla.

Grida Duma2 768x910
Grida Duma2 768×910

Grida Duma1 768x934
Grida Duma1 768×934

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: