Ndryshe nga bashkëmoshatarët e saj, të cilët e shpenzojnë kohën duke u argëtuar me miqtë, duke lundruar në rrjete sociale apo duke ushtruar ndonjë sport, 12-vjeçarja Tj Kleeman ka zgjedhur të vizitojë varrezat dhe të pastrojë varret e njerëzve që nuk i ka njohur e takuar shumë.

Vogëlushja australiane Tj Kleeman ishte katër vjeç kur u zhvendos me familjen e saj në një shtëpi pranë një varreze.

E frikësuar nga fantazmat, ajo filloi pastrimin e varreve për të kapërcyer frikën e saj.

Tetë vjet më vonë, Tj është ende duke pastruar varret vetëm për këtë arsye. Ajo tani ka shumë vite që e bën këtë, por ende se ka mposhtur frikën e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb