TIRANË

Ndryshe nga kryeministri Edi Rama, i cili ndodhet në stadiumin “Air Albania Stadium”, presidenti Ilir Meta po shijon ndeshjen e Shqipërisë me Francën nga shtëpia, nën shoqërinë e maces së tij “Sashën”.  Prania e Ramës në stadium nuk është pritur mirë nga tifozëria dhe këtë e dëshmuan përmes ovacioneve.

Me këtë postin Meta ka “ironizuar” shefin e qeverisë, i cili u përball me thirrjet e tifozëve  kundër tij në këtë impiant sportiv. Tifozët kuq e zi shpërthyen në kor me thirjet “Rama ik”.

74323830 2616457365067187 5172210547982073856 O
74323830 2616457365067187 5172210547982073856 O

“Me Sashën duke shpresuar!”, shkruan Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: