Ajo është një nga njerëzit më të famshëm në Londër dhe Kate Moss ka marrë vëmendjen e të gjithëve teksa mbërrinte në klubin privat Annabel në enjten në mbrëmje.

Supermodeja, 44 vjeçare është shfaqur me një fustan elegant të zi dhe një palë çizme lëkurë gjarpri.

Me tualet fare të lehtë modelja dukej e mrekullueshme.
(da.xha/BalkanWeb)
4E2CAFD400000578-5948631-image-a-30_1531434049092

4E2CB07900000578-5948631-image-a-29_1531434044231

4E2CF77C00000578-5948631-image-a-49_1531434966613

4E2E49AE00000578-5948631-image-a-9_1531463653236

4E2CF6BA00000578-5948631-Time_to_depart_Kate_s_famous_mousy_blonde_locks_fell_in_a_soft_w-a-29_1531438329940

4E2D0DEE00000578-5948631-image-a-8_1531463578213

4E2EA40900000578-5948631-image-m-6_1531463537735

4E2EAA4900000578-5948631-image-a-7_1531463544037

4E2C604400000578-5948631-image-a-32_1531434056860

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: