Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është shumë aktive në Instagram. Pasi kaloi pjesën më të madhe të karantinës në shtëpinë e saj londineze me bikini dhe kostum plazhi këngëtarja ka kaluar verën e nxehtë pothuajse e zhveshur. ’Mezi po pres t’ju tregoj atë që kam përgatitur për ju’, shkruan Rita në Instagram teksa shfaqet në formë të shkëlqyer me bikini ari të Oseree, mbi një shkëmb në Greqi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ylli i pop-it ka kaluar disa javë së bashku me miqtë dhe familjen e saj në një vilë ëndrrash në Korfuz, ku me shumë gjasa është përqendruar edhe tek projektet e reja të saj. Rita ka kaluar pushimet në një vilë luksoze që kushtonte 19 000 euro nata, ku nuk mungonin pishina dhe një jaht privat për të lundruar. Sigurisht që Ritës nuk i ka munguar inspirimi në këtë parajsë greke, teksa ndjekësit kanë shijuar fotot e saj provokuese dhe topless. Janë të shumta fotot seksi me bikini me te cilat ylli është fotografuar gjatë pushimeve. Më të bukura dhe me fantazi janë ato leopard të Reina Olga dhe me lule të Leslie Amon.

Që në korrik Ora kishte kaluar disa ditë në plazh në Ibiza me të fejuarin e ri Romain Gavras. Atje ajo preferoi të vishte bikini të ndarë të Hunza G. Në fund të gushtit në Capri në një event bamirësie, ajo u shfaq elegante me një komplet të zi. Pavarësisht modeleve të zgjedhura sensualiteti i saj është gjithmonë në maja.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb