Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka tentuar kësaj radhe të jetë pak si Getoari në jetën e tij si këngëtar ku jemi mësuar ta shohim në video- klipe me asortimente luksi.

Kësaj radhe, Marina ka ndezur një puro që na kujton disa nga skenat e parapëlqyera të video- klipeve të këngëve të Ghetto Geasy ku shfaqet pikërisht me puro.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë prej disa kohësh të martuar dhe vijojnë karrierat e tyre njëri në muzikë dhe tjetri në spektakle televizive.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb