Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 litër qumësht
130 gr sheqer
40 gr miell 00
40 gr miell semola
3 vezë
50 gr gjalpë
Lëkurën e një limoni
Vanilje

Për koren lart:
1 vezë
3 lugë sheqer
2 lugë ujë
Pak gjalpë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: