Viktor Lindelof mund të hasë vështirësi për të bindur trajnerin e Mançester Junajtidit, Erik ten Hag për ta aktivizuar, por jashtë fushës së blertë suedezi gjen ngushëllim te bashkëshortja e tij Maja Nilson.

Ekspertja e marketingut, nënë e dy fëmijëve ka rigjetur format e saj trupore dhe nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit në “Instagram” foto nga pushimet.

Ajo ka ekspozuar dekoltenë e saj bombastike, që nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat që nuk janë kursyer me komplimente.PanoramaSport

Llll
Llll
Llllll
Llllll

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: