SPANJA

Futbollisti i Barcelonës, Lionel Messi është rikthyer në Camp Nou pas karantinës gjatë pandemisë dhe pezullimit të futbollit në Spanjë.

Messi thotë se mezi po pret të rikthehet të luajë në Camp Nou dhe shpreh se vërtet stadiumi i Barcelonës i ka munguar. La Liga pas pezullimit 3- mujor rikthehet më 3 qershor dhe do të luhet në 39 ditë pa ndërprerje për ta përmbyllur sezonin e cunguar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb