Deputetet nuk kanë asnjë ndryshim nga të gjitha zonjat dhe zonjushat, kur vjen puna për pasionin mbi modën.
Çdo gjë që ka të bëjë me veshjet dhe aksesorët, është pasioni i femrave. Dhe në fotot që paparazzi ynë bën në oborrin e Parlamentit, deputetet shpesh kapen duke komentuar veshjet e njëra-tjetrës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kësaj here, ministre dhe deputete ishin mbledhur bashkë dhe shikonin gjithë kuriozitet këpucët e njërës prej kolegeve.

Nuk e dimë se çfarë të veçante kishin ato këpucë, por e vërteta është se ato morën vëmendje të madhe.

Në veshjet e tyre, deputetet kujdesen shumë për këpucët dhe çantat, madje edhe shpenzojnë për to.
Panoramaplus.al

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb