ITALI

Antonio Conte pas një sezoni të jashtëzakonshëm me Interin ka marrë pushimet dhe po shijon disa ditë relaksi.

Ai ka postuar një foto teksa shihet të bëhet gati për zhyetje. ‘’Unë dhe deti’’- shkruan trajneri i njohur përbri fotos. Nuk kanë munguar as komentet nga tifozët e Inter që i shkruajnë ‘’Na mungon mister’’.

Conte fitoi titullin kampion me Interin, trofe që u mungonte zikaltërve për 11 vite. Disa ditë më pas ai mori vendimin2 të largohet nga drejtimi i skuadrës.

Nuk dihet ende se ku do e shohim sezonin e ardhshëm teknikun italian, por për moment ai ndodhet afër detit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Antonio Conte (@antonioconte)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb