Rastësitë janë të rralla dhe për të njëqindën herë Vinicius komentoi një foto të aktores Ester Exposito ndërsa të dy ishin në të njëjtin vend: Miami.

Pyetja është vetëm një: A po flirtojnë? Ester ngarkoi një fotografi në profilin e saj në Instagram. Menjëherë sapo është postuar foto, sulmuesi brazilian ka komentuar me imazhin me zemrën e bardhë dhe 1 emoji.

 

 

Viniciussd

 

Komenti i lojtarit të Real Madrid, Vinicius në postimin e  Expósito arriti më shumë se 36,827 pëlqime. Disa ndjekës të aktores kanë tentuar të ndërmjetësojnë për futbollistin: “Jepi një shans Ester!”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ester 🌙 (@ester_exposito)

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb