Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, ka pak muaj që e ka bërë zyrtare lidhjen e re.

Ai duket se që një kohë është në një romancë dashurie me bukuroshen e quajtur, Laureta Maqedonci.

Çifti tashmë i njohur kanë nisur pushimet bashkë dhe si destinacion kanë zgjedhur Turqinë.

Screenshot 2 86
Screenshot 2 86

Kjo është bërë e ditur përmes rrjeteve sociale, në bazë të disa fotografive që ka shpërndarë autori i “Robi plaket kur don vet”.

Lidhja publike e Robertit vjen disa vite pas ndarjes nga partnerja e tij, këngëtarja Nora Istrefi.

Screenshot 3 72
Screenshot 3 72

Me këtë të fundit ndajnë bashkë një vajzë të quajtur, Renee. Krahas muzikës, Roberti prej më shumë se një vit është angazhuar në një emision.

280248248 386165956873576 8725435981923136319 N E1654150587187 1
280248248 386165956873576 8725435981923136319 N E1654150587187 1

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: