Për herë të tretë radhazi, Juve largohet me turp nga Champions League, një eliminim që nuk është pritur mirë nga tifozët.

Rrjeti “shpërtheu” menjëherë pas humbjes kundër Villareal duke vendosur në shënjestër disa nga protagonistët e kësaj mbrëmje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nga Vlahovic tek Allegri e deri tek presidenti Agnelli, askush nuk i shpëtoi ironisë në rrjet.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb