Pandemia e koronavirusit ka bërë që Shqipëria të futet e gjithë në karantinë.

Tashmë jemi në një fashë orari, ku askush nuk duhet të dalë jashtë, pa pasur leje nga autoritetet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

LSA ka publikuar disa foto nga Tirana, ku duket qartë se në rrugë nuk ka thuajse fare lëvizje.

Në foto duket vetëm një djalë me një bicikletë, ndërsa pjesa tjetër  e sheshit “Nënë Tereza” është bosh.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb