Si kurrë më parë Georgina Rodriguez është parë e mërzitur në praninë e Cristiano Ronaldos dhe të mendosh se dje mbushi 24-vjeç. Arsyeja mësohet të jetë zbulimi i mesazheve që i dashuri i saj shkëmbente me modelen joshëse Rhian Sugden.
modelja
Cristiano Ronaldo është parë disi “i ndrydhur” kur mbërriti në plazhet e Marbellas të dielën, teksa shoqëronte nga shumë pranë të dashurën e tij Georgina Rodriguez.
georgina 1
Cristiano është fotografuar nga shumë pranë duke i bërë gjestin mbrojtës të dashurës së tij, e cila vetëm pak muaj më parë, në nëntor, solli në jetë fëmijën e tij të katërt dhe të parin e çiftit.
georgina 2
georgina 3
(e.k/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb