SHBA

Sofia Vergara ka publikuar së fundmi serialin e ri “Griselda”, i cili ka pushtuar Netflix. Aktorja e njohur me anë të fotove dhe videove na ka zbuluar edhe rezidencën e saj, e cila vlen mbi 24 milionë euro.

E vendosur në Beverly Park, një komunitet i mbyllur luksoz në Los Angeles (Kaliforni, Shtetet e Bashkuara), prona është projektuar sipas shijes së aktores nga Barranquilla dhe me punën e stilistit të brendshëm Ohara Davies-Gaetano.

Veç kësaj, ka pasur shumë ndryshime dhe përshtatje sepse ajo pretendon se dukej si një “kështjellë transilvaniane”, por tani duket si një hotel luksoz.
Me stile të ndryshme në dhomat, ambientet e përbashkëta, dhomat e ndenjes, oborret dhe vetë kopshtin e gjerë, u arrit të shihej në detaje se çfarë ka kolumbianja në shtëpinë e saj.
Rezidenca e Sofia Vergara në Los Angeles
Në video, vetë Vergara shihet duke hapur derën e shtëpisë madhështore dhe fillon duke treguar vendet e saj të preferuara si dhomën kryesore të ngrënies dhe kuzhinën e madhe.
Edhe pse thotë se në Kolumbi shumë njerëz ndajnë momente dhe e vizitojnë në kuzhinë, ajo ka një hapësirë luksoze dhe nuk e shfrytëzon shumë.
Karakteristikat e shtëpisë së Sofia Vergara
Dhomë ngrënieje me 14 vende, pajisje porcelani
Kuzhinë e bollshme, me pajisje të klasit të parë
Dhomë familjare, me mobilje komode, elementë argëtimi përreth, ekran të madh dhe detaje të personalizuara
Dhoma e ndenjes ose sallë pritjeje formale me rehati të mirë dhe qasje të drejtpërdrejtë në kopsht dhe oborret e pasme
Pishinë me përmasa të mira, me karrige për të shijuar diellin, si dhe skulptura dhe elemente që japin ndjesinë e të qenit në një hotel evropia
Oborri i shtëpisë me një shumëllojshmëri bimësie. Ekziston edhe një dhomë ngrënie e madhe, me 16 vende dhe një dhomë tjetër komode.
Disa dhoma të ftuar në katin e parë, me pamje nga pishina dhe gjithashtu të lidhura me zonën qendrore të shtëpisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: