Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi mafioz i 62-vjeçarit Bujar Çela në Elbasan.

“BalkanWeb” mëson se ekzekutorët e kanë djegur makinën e përdor në krim, ndërsa sjell dhe pamje të mjetit të gjendur nga policia.

Siç mund të shihet nga pamjet, mjeti është shkrumbuar totalisht. Mësohet se makinës i është vënë flaka në një rrugicë në fshatin Murras, përgjatë aksit Elbasan-Peqin.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb