DURRËS

Në një Qendër Votimi në Durrës nuk është marrë parasysh heshtja zgjedhore dhe votuesve në një farë mënyre iu është imponuar për kë të votojnë nga tre kandidatët.

Në këtë foto të siguruar nga “BalkanWeb” shihet se si mbi tryezën e komisionerëve, ku bëhet dhe paraqitja dhe verifikimi i zgjedhësve është vendosur një fletë sugjestionuese, ku tregohet votimi për kandidaten e PS për kryetare Bashkie Emirjana Sako.

Whatsapp Image 2022 03 06 At 11.56.31 Am (1)
Whatsapp Image 2022 03 06 At 11.56.31 Am (1)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: