Votimi për kryetarin e Bashkisë së Shkodrës në disa njësi në zonën e Dukagjinit nuk ka nisur ende për shkak të motit të keq.

Gazetari Senad Nikshiqi i cili ka siguruar dhe pamjet për “BalkanWeb”, raportoi se komisionerët e Pultit dhe Shoshit jenë të bllokuar në rrugë për shkak të dëborës dhe ende nuk ka nisur procesi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: