VORË

Kreu i KQZ Ilirjan Celibashi ka mbërritur në Vorë, për të ndjekur nga afër procesin e votimit për kryetar bashkie, teksa janë shfaqur disa problematika që prej mëngjesit, duke nisur që nga anëtarët e komisioneve në Qendrat e Votimit, tek votimi familjar.

Gazetarja Dorjana Bezat raportoi se në QV 1554 në Kuç ka pasur votim familjar dhe votuesit janë udhëzuar për këtë të votojnë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërkohë Partia Demokratike ka publikuar një foto ku shihet votimi familjar në këtë Bashki, ku shihet djali me nënën, në qendrën e votimit nr. 1553
Picar.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb