Nata e dytë e Sunny Hill Festival, që është duke u zhvilluar në hapësirën e dedikuar te Liqeni Artificial, ka elektrizuar Tiranën.

Në skenë janë ngjitur mbrëmjen e sotme DJ me famë botërore, që janë emra të shumtë të dashur edhe për publikun shqiptar.

Programi i sotëm i është dedikuar zhanrit të muzikës elektronike, me disa nga emrat më të mëdhenj të industrisë në botë, përfshi Afrojack, Hardëell, DJ Regard dhe shumë emra të tjerë të rëndësishëm.

Pikërisht ata i kanë ngritur peshë mijëra të rinj, me atmosferën që duket vërtetë e “çmendur”, teksa është kapur nga objektivi i aparateve fotografikë të LSA.

Për më tepër shijoni këtë kolazh fotosh nga festivali, që po i jep Tiranës ngjyrat e një kryeqyteti modern dhe europian.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb