Çifti i njohur i këngëtarëve Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë festuar fejesën e djalit të tyre. Ata kanë organizuar një festë madhështore për djalin e tyre Platori dhe të fejuarën e tij e cila quhet Tringa.

Festa është mbajtur mes familjarësh dhe miqsh ndërsa Mihrija i ka kënduar çiftit në vallëzimin e tyre të parë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Djali i këngëtarëve ka qenë në një marrëdhënie me Trigën prej një kohe të gjatë dhe kurorëzimi i fejesës erdhi surprizë për publikun.

Eventi pati shumë të ftuar dhe u zhvillua në një nga sallat e dasmave në periferi të Prishtinës. Burime për Prive.al kanë mundësua pamje nga festa./panoramaplus

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb