Gjithmonë kur ka një kompeticion të rëndësishëm sportiv, zhvillohen edhe një “turne” tjetër paralel.

Gjithnjë e më tepër i transferuar online, për shkak të postimeve në rrjetet sociale, tifozët e yjeve të skuadrave që marrin pjesë në këto evenimente, mund të bëjnë tifo edhe për partneret e lojtarëve të tyre të preferuar.

Edhe në Euro 2020 nuk mungojnë ato që tabloidet britanike i quajnë “WAGs – Wives And Girlfriends”. Shumica e tyre janë modele apo fituese të konkurseve të bukurisë.

Shfletoni galerinë për t’u njohur me më të bukurat prej tyre.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb