TIRANE

Prej javësh i gjithë vendi është mbyllur nëpër shtëpia. Frika nga Koronavirusi ka bërë që shumë prej nesh të kalojmë më shumë kohë në shtëpi. E tillë është situata edhe për Fraçeska Jaçen.

Modelja e pamësuar me këtë situatë, duket se ka zgjedhur që ta “shijojë” karantinën e madje të na bëjë edhe ne ta shijojmë. Në Instagram ajo ka shpërndarë disa video ku shfaqet seksi.

Edhe pse e veshur sportive, brunia seksuale ka ekspozuar gjoksin, duke treguar se mbetet nje nga femrat më provokuese edhe pse në shtëpi. Por duket se asaj i mungon vera, ndaj na ka “qerasur” të gjithëve me pamje të sajën me bikini, teksa shijonte verën e vitit që lamë pas.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: