Fundi i shkurtër është një nga veshjet e domosdoshme në garderobën e një femre, qoftë ajo e shkurtër e gjatë, e shëndoshë apo e dobët. Ai është mjaft i domosdoshëm dhe në dimër. Ja disa nga variantet e sezonin vjeshtë dimër 2014-2015, në varësi ë trupit tuaj.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: