Fitorja me “poker” golash në premierën e sezonit të ri dhe në debutimin e Antonio Conte ka shpërblyer të gjitha pritshmëritë. “Inter është një skuadër e ndërtuar për titullin kampion”. Këtë e thonë mediat italiane, që nuk i kanë kursyer aspak elozhet për skuadrën zikaltër pas nisjes së shkëlqyer që i bëri kampionatit në ndeshjen e parë kundër Lecce.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të përditëshmet përtej Adriatikut i kanë rezervuar faqet e para dhe titujt kryesorë Interit, duke shkuar larg në projektimet e tyre në garën për titullin kampion. Sipas tyre, dora e Antonio Conte u pa menjëherë, ndërsa blerjet e reja, mbi të gjithë Romelu Lukaku rrisin ndjeshëm kuotat e zikaltërve dhe Juventus, tani është i paralajmëruar.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb