Futbollisti Cristiano Ronaldo pas ndeshjes së të shtunës u nis së bashku me të fejuarën Georgina Rodriguez për të marrë pjesë në eventin Emma MTV 2019, që u zhvillua në Sevilja të Spanjës.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ronaldo dhe Rodriguez kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve me look-un e tyre, duke bërë gëzuar dhe duke bërë fotografi.

Cifti është shfaqur më i bukur se asnjëherë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb