Entuziazmi në shkallët e “Air Albania Stadium” është fantastik por për të vendosur heshtjen për disa sekonda mendoi Toliso. 9 minuta ka zgjatur ëndrra kuqezi, Franca bën Francën dhe në rastin e parë që iu krijua ndëshkon Shqipërinë. Griezmann kroson në zonë, Toliso me kokë kalon gjelat në avantazh

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb