TIRANE

Kryetari i PD Lulzim Basha i ftuar në emisionin “Kjo javë” në “News 24”, u pyet ndër të tjera për dy gjobat e vendosura ndaj tij për shkak se nuk ka respektuar masat e distancimit social në kohë koronavirusi dhe masen për heqjen e patentës.

Basha u pyet nëse ka dy patenta, ndërsa me ironi deklaroi se disponon 6 patenta.

Është thjesht hakmarrje, pasi kam respektuar një më një rregullat e Covid-19.

Të jeni të sigurt se mua nuk më bën pis dikush që ka marrë namim tashmë si kreu i një qeverie të delegjitimuar”, tha Basha.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb