Kryeministri Edi Rama dhe Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj e kanë nisur ditën me punimet që janë kryer në qytetin Studenti. Ata shkruajnë se godinat e reja janë gati për vitin e ri shkollor, ku do të qëndrojnë rreth 600 studentë.

“MIRËMËNGJES dhe me godinat e reja në Qytetin Studenti, gati për 600 studentë me kushte dhe hapësira shumë më të mira se më parë, ju uroj një ditë të bukur”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb