ZVICER

Granit Xhaka nuk ka talent në futboll, por siç duket edhe në një tjetër fushë, në atë të gatimit. Futbollisti prej disa vitesh bashkëjeton me partneren e tij Leonitën me të cilën u martuar një vit më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Futbollisti i përfaqësues zvicerine me anë të disa fotove në Instragram na tregon se është një bashkëshort i mirë që ndihmon gruan e tij në shtëpi. Ai ka postuar sot dy foto ku shihet duke gatuar disa ushqime të shijshme e duke treguar se është i zoti në kuzhinë.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb