Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj përmes një statusi në “Facebook” shkruan se ka liruar nga detyra e këshilltarit Sylejman Selimin.

Haradinaj thotë se e ka liruar Selimin nga detyra me kërkesë të tij.

“Kam liruar nga detyra e këshilltarit politik Sylejman Selimin, me kërkesen e tij. Zotin Selimi e falenderova për kontributin e deritashëm në Zyrën time politike”, shkruan Haradinaj.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb