Nuk është hera e parë që Jose Mourinho vihet në shënjestër të ironive dhe talljeve në rrjetet sociale, por humbja e Chelseat me Liverpool, ka shkaktuar një valë tjetër zemërimi të fansave.

Pas humbjes 3-1, Mourinho dhe skuadra e tij Chelsea, janë bërë objekt talljesh edhe për faktin se trajneri para edicionit kishte thënë fjalë të mëdha.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: