Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

Hurma
100 gr rikota
Gorgonzola
Kanellë
Arra pekan

20 fiq të thatë
1 gotë arra
4 lugë sheqer
1 gotë ujë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: