Recete nga znj Eneida
Përbërësit

Hurma Medjool
100 gr çokollatë për ëmbëlsira
2 lugë gjalpë kasius
Pak tabasco
Arrë kokosi
Stika të grira

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb