Teksa sot ka hyrë java e dytë e plotë e janarit, fluksi në Qafë Thanë e Kapshticë është normalizuar.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se së fundmi nga Kapshtica kanë hyër 170 qytetarë dhe 70 mjete.

Shifra më të larta ka Qafë Thana me 2 mijë e 2  qytetarë që kanë hyrë dhe 1 mijë e 666 që kanë dalë.

Me përfundimin e festave shifrat e hyrje-daljeve kanë rënë ndjeshëm.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb