Deputeti i PS Alket Hyseni, ka publikuar disa pamje të rrugës së Lumit të Vlorës, teksa flet për 1 miliard euro investime në këtë qark.

Hyseni shprehet se Rruga e Lumit të Vlorës është transformuar totalisht dhe kjo falë Edi Ramës dhe PS-së.

Postimi i plotë:
Transformimi i Rrugës së Lumit të Vlorës 💜 ka emër, Edi Rama & PS🌹 #8ViteTransformim #1MiliardEuroInvestimeQarkuVlorë #PunëJoGjumë

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb