GREQI

Kapet shqiptari i arratisur nga burgu grek. Mësohet se 27-vjeçari shqiptar ishte arratisur nga burgu bujqësor i Tirintha më 28 gusht, një javë më parë.

Por gjatë kontrolleve të policisë greke, i riu shqiptar është ndaluar në qendër të Athinës dhe iu gjetën sende të vjedhura. Policia greke vijon hetimet, ndërsa pritet që shqiptari të kthehet sërish në qeli.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb