SHKODËR

Vritet me armë zjarri, i forti i Shkodrës, Bardhok Plani.

Gazetari Senad Nikshqi, raporton për “BalkanWeb” se Plani ka mbetur i vdekur në unazën e qytetit.

Polica ndodhet në vendngjarje, ndërsa afër vendit ku ka ndodhur krimi është konstatuar një automjet duke u djegur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: